top of page

ÖDEME VE TESLİMAT POLİTİKASI

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi Kartı (Iyzico)

Siparişinizi kredi kartı seçeneği ile 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Iyzico altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür.

Havale/EFT Ödeme

Siparişinizi banka havale seçeneğini tercih ederek yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında Para Transferleri (Havale ve EFT) seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, toplam tutarı size gösterilen IBAN hesabına göndermeniz yeterlidir.


Banka Hesap Bilgileri

Alıcı: IBAN:

Banka adı:


TESLİMAT

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Siparişim satın aldıktan ne zaman sonra kargolanır? Siparişiniz 1-3 iş günü içinde Denizli'den kargoya teslim edilir. Ardından e-posta adresinize takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştırılacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz House Of Galus'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar gönderilecektir.

bottom of page